Hyperboloid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokec pro každého/každou samečka/samičku

+5
Lugiak
Santes
Izcoatl
Vince McGregor
Neo Wilson
9 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Neo Wilson Sun Aug 19, 2012 8:22 am

Lidi! Nezapomeňte, že je neděle a tedy v Emerald Peak je VEČER! Ukončete den spaním! Musí to být dnes, admin toto už nebude tolerovat!
Neo Wilson
Neo Wilson

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 18. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Sun Aug 19, 2012 8:25 am

Já to chápu, ale když se celej den nedostaneš k pc, jelikož se maluje byt? Já mám na ruzných RPG rozehráno X her, nemůžu být všude a kdyžtak postnu dohrávku v Pondělí, jak je to standartnk na jiných fórech.
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Neo Wilson Sun Aug 19, 2012 8:47 am

Sorry já to jen připoměl...Otom si popovídej s adminem Very Happy
Neo Wilson
Neo Wilson

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 18. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 9:50 am

Hezký je ani nevím že den končí nedělí Very Happy. Máme nějaký skoky v čase když si vezmu že sem teď v rp obědval a najednou je večer. Nevadí natáhnu se na zemi jelikož stejně nemám postel.
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Sun Aug 19, 2012 10:50 am

Prdlajz, žádný skoky v čase neregistruju. Kdyby jsi věděl jak hrát a jak ubíhá na tomto rpg čas, nedivil by ses.

pondělí a úterý - ráno
středa čtvrtek a pátek - poledne a odpoledne
sobota a neděle - večer
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 10:59 am

Jo já vím ale pár dní se tu nepsalo = skok v čase protože pár hodin bylo prostě vynecháno.
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Sun Aug 19, 2012 11:26 am

To je ale věc Vás hráčů že dovolíte takové úniky a nenapíšete to co se stalo mezitím v obsáhlejším příspěvku.
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 11:34 am

No jo. Sežer nás pane Dokonalý Wink. Mě je vesměs jedno, já se stejně potloukám ode zdi ke zdi.
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Sun Aug 19, 2012 11:43 am

Tak když to chceš brát tak, tak to tak nechej. I s navaleným cigánem je lepší domluva než s takovýmhle zabedněncem. A čti na co jsem narážel.

Já mám s rpg víc jak šestiletou zkusenost a ty jsi narážel na časové úniky, takže jsem ti to osvětlil. Já narozdíl od nakterých hráčů vím jak se to dá řešit a tak jsem poradil. Navíc i Vince s Lily psal aby jste rozepisovali příspěvky. Když zajíždíš do detailů a píšeš co se děje a dělo okolo mezitím, vyplníš mezeru a máš to komplexnější.
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 11:47 am

No já mám taky 7 let v rpg tak se nevytahuj jinak rupneš. Já si nestěžuji kdyby ses podíval důkladněji mezi řádky zjistíš že to beru z humorem a nic si z toho nedělám.

Poslouchám rady ostatních hráčů když jsou ty rady užitečné a mě nikdo nikde nepsal ať se více rozepisuju. Až se budu mít možnost více se rozepsat tak to určitě udělám.
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Sun Aug 19, 2012 11:50 am

Tak ty si těch svých sedm let :3 při kterých máš úroveň 12 letýho děcka jak v rpg tak v normálním hovoru strč za klobouk. Možná máš za sebou dost her, ale stylisticky ani slohově a hlavně s postrádáním fantazie, na ně nemáš.
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 11:54 am

Nesuď knihu podle obalu. Fantazie bude až na ní bude prostor. Fantazie mám dost to si nemysli a příležitostně ti to dokážu, ale prozatím se držím své role ztracence který většinu času přemýšlí kudy dále. To znamená že moc akcí dělat nebudu.
A ty zbylé věci hm.. Copak to je to neznám Very Happy
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Sun Aug 19, 2012 11:59 am

Zatím si neprokázal ani snahu ani fantazii. To že ji nemáš svědčí už jen to v jakém stavu máš profil.
Víš když jsem začínal, tak jsem byl asi jako ty, což je sakra rozdíl.

a ani se ti nedivím že tvor s tvým způsobem myšlení, neví co je to stylistika ani sloh, když o tyto věci je nutné hlavně při textovkách pečovat.
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 12:09 pm

No jo jedu hlavně chat RP kde se na tyhle věci kašle. Stejně jako na profili apod. To přiznávám. Přiznávám i to že píšu více krátce protože sem zvyklí psát tak aby na mě nemuselo 10 lidí čekat až napíšu "šťourání v nose" na 5 odstavců. Ne že by příspěvky nešli zvětšit, ale na to bych musel mít jiný přesvědčení abych lezl do skladu kde nemám co dělat nebo abych hacknul vysílač a donutil ho vysílat dračí péčko, či bych mohl se začít hrabat v generátoru a zkusit navýšit jeho výkon. Kdybych jedno z toho udělám ochranka za chvíli zjistí přítomnost někoho kdo tu nemá co dělat a za 10 let kriminálu budu ještě rád (Asi jim nevysvětlím že sem tu uvízl omylem). No spíše mě pošlou na exkurzi do džungle bez možnosti návratu.
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Sun Aug 19, 2012 12:16 pm

Já jsem si všiml že jsis upravil profil a te´d tu sedíš a nemyslím si že by bylo tak těžké psát. Tady nejsi na chatu a máš na to podstatně větší prostor. Já běžně píšu příspěvky na půl A4 a nikomu to nevadí, jelikož tak píšou všeci. Ono stačí psát o tom co si myslí, o čem přemýšlí a co se kolem toho děje a je to o tom PŘESVĚDČENÍ jelikož jsem se i já naučil psát obsáhle příspěvky.
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 12:20 pm

A mám podle tebe napsat? Povídej přeháněj. Chci vědět věc kterou můžu udělat a přitom nejít proti svému přesvědčení a neprozradit se. Mě nic nenapadlo. A sepisovat přes půl A4 jak chodím sem a tam je trochu moc to popíšu každej keř v okolí Very Happy
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Sun Aug 19, 2012 12:22 pm

Máš tři prdele místností, zítra Quest do kterého by ses mohl přihlásit. Máš přece fantazii co dělat ne?
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 12:23 pm

No kdybych je měl tak to udělám. Very Happy ale jak chceš prodloužím ti příspěvek abych ti udělal radost.
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 12:35 pm

Tak a je prodlouženo. Snad se bude líbit Very Happy
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Admin Sun Aug 19, 2012 1:24 pm

Začínám mít pocit, že založit furry rpg nemá smysl, když je v tomhle "off-topic pokecu" zhruba půlka příspěvků na fóře.. Od toho tu máme Facebook, aby jsme si hráli na pohodáře v hospodě.

Btw rozepisování příspěvků: Ona je hodně těžká situace, když někdo má tu chuť a náladu napsat vám dlouhý příspěvek, načež se těší a je ochoten čekat 15 či méně minut, aby dostal stejně dlouhý příspěvek. Jenže ne, on ho nedostane,dostane tři řádky s usmáním se, jednou větou a nic.. hráč pak přestává mít chuť hrát tuhle hru, né protože má divný námět, ale kvůli spoluhráčům.

proto bych na vás chtěl apelovat, prosím, dělejte to pro ty druhé, na druhé straně počítače. Když se vám člověk štve s psaním slohovky, jako třeba Izcoatl a pak dostane jako odpověď poznámku na lednici.. Něco bude špatně, nebylo by podle vás pěkné, kdyby jsme takové dlouhé, čtivé příspěvky psali všichni, a ne jen část lidí, zde se nacházejících?

Ono pak z toho budete mít větší potěšení, když budete dychtivě číst rozvinutý zápis..

I když proč se s tím ničím, stejně to nikdo nepochopí a bude to pokračovat v zaběhnutých kolejích.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 09. 07. 12

https://hyperboloid.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Neo Wilson Sun Aug 19, 2012 4:06 pm

Myslím že se to týká i mne (hodně), takže se omlouvám a pokusím se zlepšit Wink
Neo Wilson
Neo Wilson

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 18. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Lugiak Sun Aug 19, 2012 5:21 pm

No tak to zkusím prodloužit jak jen to půjde....
Lugiak
Lugiak

Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 12. 07. 12
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Neo Wilson Mon Aug 20, 2012 9:57 am

Nový Nao jde na scénu *muhahahaha* Very Happy
Neo Wilson
Neo Wilson

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 18. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Neo Wilson Mon Aug 20, 2012 9:22 pm

To se to ta výprava dnes ale povedla Razz
Neo Wilson
Neo Wilson

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 18. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Izcoatl Mon Aug 20, 2012 9:35 pm

Jo, jo vím, omlouvám se, zdržuju to.
Izcoatl
Izcoatl

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokec pro každého/každou samečka/samičku - Stránka 5 Empty Re: Pokec pro každého/každou samečka/samičku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru